Pompy łopatkowe DENISON – Serwis

Naszą przewagą jest doświadczony i wykwalifikowany serwis hydrauliczny. Nie tylko konfekcjonujemy pompy DENISON – łopatkowe, ale również je serwisujemy.

Pompa uległa awarii, kupiłeś nową, ale może tą starą uda się zregenerować? Poniżej dowiesz się, jak u nas wygląda proces serwisu i regeneracji pomp łopatkowych DENISON.

JAK SERWISUJEMY POMPY ŁOPATKOWE DENISON?

W pierwszej kolejności klient na swój koszt przesyła nam uszkodzoną pompę, która musi być czysta i pozbawiona elementów współpracujących, czyli sprzęgła czy kołnierzy.

Po otrzymaniu pompy zabieramy się do pracy. Rozpoczynamy od demontażu pompy łopatkowej i weryfikacji poszczególnych części zamiennych.

W kolejnym kroku przygotowujemy protokół oceny stanu technicznego wraz ze zdjęciami uszkodzonych elementów pompy. Na tej podstawie przygotowujemy wycenę naprawy, którą otrzymuje klient.

W momencie akceptacji oferty przystępujemy do naprawy pompy.

Tutaj zaczynamy od zamówienia brakujących podzespołów, których nie posiadamy na stanie magazynowym, a pozostałe elementy dokładnie myjemy. W dalszym kroku, gdy wszystkie konieczne do wymiany podzespoły mamy na miejscu rozpoczynamy ich montaż. Końcowym etapem jest test pompy na stanowisku diagnostycznym i wysyłka do klienta.

Pompy łopatkowe DENISON
pompy DENISON

POSTAW NA AUTORYZOWANY SERWIS!

Dlaczego?

 

Po co  generować dodatkowe koszty związane z wysyłką pompy?

 

Przecież niedaleko Twojego zakładu jest serwis, który w ofercie również ma serwis.

Jednak musisz wiedzieć, że  przekazując pompę do naprawy w  nieautoryzowanego  serwisie,  jesteś narażony na błędy popełniane  przy jej  naprawie.  Te błędy będą  generowały  dodatkowe koszty z tytułu:

– konieczności ponownej naprawy pompy,

– opóźnienia w produkcji  z uwagi na dodatkowy nieplanowany przestój,

– dodatkowych napraw elementów współpracujących.

Jest zatem oczywistym, że błędów tych należy unikać.  Błędów nie popełni ten, kto doskonale zna produkt, jego budowę i technologię wykonania, a także ma odpowiednie doświadczenie.  Współpraca z autoryzowanym serwisem to gwarancja, że powyższe warunki zostały spełnione.

Nasi serwisanci przeszli specjalistyczne szkolenie Parker Hannifin, które daje nam status AUTORYZOWANEGO SERWISU POMP DENISON, a naszym klientom gwarantuje wysoką jakość usług.